РІЗДВЯНА КАЗКА

Іменна книга

РІЗДВЯНІ ПРИГОДИ КАТАЛЕЇ

Друзі! Зустрічайте мою першу дитячу казку!

 

Різдво — час подарунків під ялинкою, час очікування чогось таємничого й незвичайного. А ще це пора різних дивовиж і світла. Проте цього разу трапилося так, що світло зникло й дива не відбувалися. І все тому, що злий Чаклун викрав Різдвяну зірку, поки дорослі були заклопотані власними проблемами. Так Різдво перетворилося на час неймовірних та небезпечних пригод і несподіваних героїв. До речі, героями різдвяної казки може стати будь-хто. Як, наприклад, дівчинка Каталея та її друзі. Варто лише вірити. У диво й у самих себе. Адже світло Різдвяної зірки перемагає найтемніші сили.

 

Вартість комплекту казок “Різдвяні пригоди Каталеї”, першої і другої частини, 350 грн.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Різдвяні пригоди 2

ІМЕННА КНИГА “РІЗДВЯНІ ПРИГОДИ КАТРУСІ/ІВАНА/ОКСАНКИ”

Також ви маєте унікальну можливість здивувати своїх коханих, близьких, похресників/онуків/племінників або просто улюблених дітлахів оригінальним і дуже затишним подарунком.

Обирайте ім’я головного героя і замовляйте ІМЕННУ КАЗКУ про неймовірні різдвяні пригоди, яка буде виготовлена спеціально для вас! Сюжет казки зберігається, змінюється тільки головний герой.

Хто ж не хоче прочитати казку про себе? Дорослі просто забули, як в дитинстві мріяли бачити себе головними героями шалених пригод. Щоб переконатися, наскільки іменна казка робить щасливими діток та їхніх батьків, можете ознайомитись з відгуками.

Будьте дивом – даруйте ДИВО!

В якості приємного додатка, замовляйте ПОДАРУНКОВУ КОРОБКУ від Миколайчика, куди входить Какао, шоколадне печиво і святкова упаковка.

Вартість Іменної казки 400 грн. При замовленні одразу двох частин – 700 грн.

Подарункова коробка з какао, печивом і святковою упаковкою – 200 грн.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

або пишіть нам:

viber: 097 668 58 86

whatsApp: 097 668 58 86

insta: @dmytruk.books

ЗАМОВИТИ ЗА КОРДОНОМ